Jímky oválné

-

 

Usazení:

Jímka pro obetonování je určena k celkovému obetonování – dno, stěny a víko. Její výhodou jsou nižší pořizovací náklady. Je vhodné do míst poblíž příjezdových cest a komunikací. Po zabetonování je jímka pojízdná.

 

Samonosná jímka může být usazena v jakémkoliv prostředí bez spodní vody nebo jílovité půdy. Usazení nádrže spočívá v položení na základovou desku a následném obsypání zeminou. Víko samonosné jímky má nosnost 30cm zeminy a je pochůzné.

 

Dvouplášťové jímky jsou určeny do míst se spodní vodou nebo jílovitou půdou. Jímka je taktéž vhodná do záplavových oblastí. Betonové jímky časem pod neustálým tlakem vody začnou časem vodu propouštět. Naše jímka je po vybetonování krytá ze všech stran nepropustným plastem, na který nemá vliv stárnutí.

Jímka obsahuje:

 • Plastové víko
 • Plastový uzamykatelný poklop
 • Nátok ( popřípadě odtok ) DN 50 -200
 • Uvazovací prvky ( pro snadnější uložení do země)
 • Revizní otvor ∅ 600mm

Dokumentace:

 • Certifikát
 • Stavební technické osvědčení
 • Prohlášení o shodě výrobku
 • Atest těsnosti nádrže
 • Záruční list
 • Montážní návod
 

Soubory ke stažení

Provozní řád.pdf

 


 
banner banner

Plastové bazény a bazénové vany

Značka POOLONE vyrábí a na český trh dodává bazény a bazénové vany nejrůznějších typů a tvarů. Z bohaté nabídky si tak vybere každý, ať už hledáte malé bazény s minimálním rozměrem nebo reprezentativní bazény velkorysých rozměrů. Vybírat si můžete i tvar budoucího bazénu. Neváhejte a prohlédněte si nabídku bazénů značky POOLONE.

Plastové jímky

Společnost POOLONE dodává na český trh plastové jímky všech základních typů. V nabídce značky POOLONE naleznete samonosné jímky, dvouplášťové jímky, stejně jako jímky pro obetonování nebo obsypání zeminou.

Septiky, žumpy

Plastové septiky a žumpy značky POOLONE patří k nejvyhledávanějším výrobkům na českém trhu. V nabídce společnosti nechybí septiky pro obsypání zeminou, septiky pro obetonování nebo dvouplášťové septiky. Plastové žumpy jsou spolehlivé a dají se pořídit za rozumnou cenu.

Požární nádrže

Požární nádrží se rozumí zdroj vody tam, kde je nutné udržet požadované množství vody pro zásah požárních jednotek v jednom místě. Požární nádrž je i vhodný doplněk objemu vody určené k hašení v případě, že nestačí kapacita jiného vodního zdroje. Požární nádrž slouží jako zásobník vody.

Vodoměrné šachty Poolone

Vodoměrná šachta slouží k osazení hlavního přípojkového uzávěru a vodoměru. Vodoměrná šachta je vyrobena z plastových polypropylénových desek o tloušťce 5 až 10 mm. Dobré vlastnosti vodoměrné šachtě dává i nejmodernější způsob svaření.

Zemní pískové filtry

Pískový filtr společně s tříkomorovým septikem se může pochlubit 95 až 99 % účinností čištění. Zemní filtr pracuje na jednoduchém principu: předčištěná voda prosakuje vrstvami filtru, v nichž dochází k dalšímu čištění.