Průmyslová výroba

-

 

ZEMĚDĚLSTVÍ

Polypropylen je velmi vhodný pro použití ve stájích či pro kejdové hospodářství. Využití nalézá při výrobě vzduchotechniky, krmítek pro prasata či skot, zásobníkové nádrže na vodu, septiky či technologickou vodu, výplně do zábran, přístřešky pro telata apod.

TECHNOLOGICKÉ CELKY

Výroba dle projektové dokumentace či nákresu, následné zpracování a přizpůsobení technologickým a procesním požadavkům zákazníka.

VYLOŽENÍ

Lze vyložit stávající nádrže - kovové či betonové, kde je třeba obnovit vodotěsnost či chemickou odolnost povrchu. Pro vyložení je třeba zajistit jen rovné plochy, podle kterých se volí síla vyložení.

NÁDRŽE

Výroba nádrží válcového, hranatého, oválného typu. Různé možnosti vybavení - sedimentační přepážky, příruby, nátoky - vše podle požadavků zákazníka. Nádrže mohou být nadzemní nebo podzemní.

 

 
banner banner

Plastové bazény a bazénové vany

Značka POOLONE vyrábí a na český trh dodává bazény a bazénové vany nejrůznějších typů a tvarů. Z bohaté nabídky si tak vybere každý, ať už hledáte malé bazény s minimálním rozměrem nebo reprezentativní bazény velkorysých rozměrů. Vybírat si můžete i tvar budoucího bazénu. Neváhejte a prohlédněte si nabídku bazénů značky POOLONE.

Plastové jímky

Společnost POOLONE dodává na český trh plastové jímky všech základních typů. V nabídce značky POOLONE naleznete samonosné jímky, dvouplášťové jímky, stejně jako jímky pro obetonování nebo obsypání zeminou.

Septiky, žumpy

Plastové septiky a žumpy značky POOLONE patří k nejvyhledávanějším výrobkům na českém trhu. V nabídce společnosti nechybí septiky pro obsypání zeminou, septiky pro obetonování nebo dvouplášťové septiky. Plastové žumpy jsou spolehlivé a dají se pořídit za rozumnou cenu.

Požární nádrže

Požární nádrží se rozumí zdroj vody tam, kde je nutné udržet požadované množství vody pro zásah požárních jednotek v jednom místě. Požární nádrž je i vhodný doplněk objemu vody určené k hašení v případě, že nestačí kapacita jiného vodního zdroje. Požární nádrž slouží jako zásobník vody.

Vodoměrné šachty Poolone

Vodoměrná šachta slouží k osazení hlavního přípojkového uzávěru a vodoměru. Vodoměrná šachta je vyrobena z plastových polypropylénových desek o tloušťce 5 až 10 mm. Dobré vlastnosti vodoměrné šachtě dává i nejmodernější způsob svaření.

Zemní pískové filtry

Pískový filtr společně s tříkomorovým septikem se může pochlubit 95 až 99 % účinností čištění. Zemní filtr pracuje na jednoduchém principu: předčištěná voda prosakuje vrstvami filtru, v nichž dochází k dalšímu čištění.