WC suché 0,002
WC splachovací 0,025
Vodovodní přípojka (bez WC) 0,040
Vodovodní přípojka, a společné splachovací WC (bez koupelny) 0,065
Vodovodní přípojka, splachovací WC v bytu (bez koupelny) 0,080
Vodovodní přípojka, splachovací WC, koupelna na tuhá paliva 0,110
Vodovodní přípojka, splachovací WC, koupelna (ohřev elektrický nebo plynový bojler, průtokový ohřívač) 0,125
Vodovodní přípojka, WC, koupelna - nepřetržitý přítok teplé vody(z centrálního střediska pro teplou vodu) 0,150
Počet obyvatel používajících odpad vedoucí do jímky
(Požadovaný interval vyvážení jímky ve dnech)
Interval po kterém chcete jímku vyvážet ve dnech
(Velikost jímky)
Velikost jímky v m3

Doporučená jímka podle ČSN
Výsledek m3

Přibližný interval vyvážení podle ČSN
Výsledek dnů
 

 
banner banner

Plastové bazény a bazénové vany

Značka POOLONE vyrábí a na český trh dodává bazény a bazénové vany nejrůznějších typů a tvarů. Z bohaté nabídky si tak vybere každý, ať už hledáte malé bazény s minimálním rozměrem nebo reprezentativní bazény velkorysých rozměrů. Vybírat si můžete i tvar budoucího bazénu. Neváhejte a prohlédněte si nabídku bazénů značky POOLONE.

Plastové jímky

Společnost POOLONE dodává na český trh plastové jímky všech základních typů. V nabídce značky POOLONE naleznete samonosné jímky, dvouplášťové jímky, stejně jako jímky pro obetonování nebo obsypání zeminou.

Septiky, žumpy

Plastové septiky a žumpy značky POOLONE patří k nejvyhledávanějším výrobkům na českém trhu. V nabídce společnosti nechybí septiky pro obsypání zeminou, septiky pro obetonování nebo dvouplášťové septiky. Plastové žumpy jsou spolehlivé a dají se pořídit za rozumnou cenu.

Požární nádrže

Požární nádrží se rozumí zdroj vody tam, kde je nutné udržet požadované množství vody pro zásah požárních jednotek v jednom místě. Požární nádrž je i vhodný doplněk objemu vody určené k hašení v případě, že nestačí kapacita jiného vodního zdroje. Požární nádrž slouží jako zásobník vody.

Vodoměrné šachty Poolone

Vodoměrná šachta slouží k osazení hlavního přípojkového uzávěru a vodoměru. Vodoměrná šachta je vyrobena z plastových polypropylénových desek o tloušťce 5 až 10 mm. Dobré vlastnosti vodoměrné šachtě dává i nejmodernější způsob svaření.

Zemní pískové filtry

Pískový filtr společně s tříkomorovým septikem se může pochlubit 95 až 99 % účinností čištění. Zemní filtr pracuje na jednoduchém principu: předčištěná voda prosakuje vrstvami filtru, v nichž dochází k dalšímu čištění.