Čerpací stanice POOLONE

-

 

Čerpací stanice POOLONE:

- jsou celoplastové šachty osazené příslušenstvím pro čerpání kapalin. Čerpací stanice POOLONE jsou určeny především pro čerpání splaškových vod v systémech stokových sítí,kde nejde využít klasické gravitační kanalizace. Taktéž jsou vhodné pro čerpání dešťov ých a spodních vod, popřípadě jiných kapalin vhodných čerpání v závislosti na chemické odolnosti použitých materiálů čerpacístanice a použitého příslušenství. Čerpání jiných kapalin než než je dešťová voda nebo voda splašková je nutné konzultovat s firmou SZEDO plast s.r.o.

- čerpací stanice POOLONE není možné použít na čerpání hořlavých kapalin a v prostředí s nebezpečím výbuchu

Použití v terénu:

Stejně jako jiné plastové nádrže, i čerpací stanice se liší podle instalace a použití v terénu a statickým dimenzováním.

Črpací stanice POOLONE jsou dodávány ve třech typech:

-ČSPO - je určená pro instalaci pod úroveň terénu s následným statickým zajištěním ( betonáží ) proti předpokládanému zatížení.

-ČSPS - je určená pro instalaci pod úroveň terénu bez nutnosti dalšího statického zajištění, v případě, že se nepředpokládá zatížení větší něž jakým na šachtu působí okolní zemina a to do výšky max. 30cm nad úroveň stropu šachty.

-ČSPD - je určená pro instalaci pod úroveň terénu, po vybetonování a ukotvení dna v betonu je vhodná do míst s výskytem spodní vody a jílovité půdy.

Typ Průměr (cm)
Výška (cm)
Cena (Kč bez DPH)
ČSPO 120 200 19 000 Kč
ČSPS 120 200 21 000 Kč
ČSPD 120 200 + 10 výztuhy
23 000 Kč

Uvedené rozměry jsou vnější včetně výztuh.

Uvedená výška je bez výšky revizního otvoru. Standardní výška revizního otvoru je 20cm.

Uvedená cena je včetně technilogického vystrojení skompletovaná ve výrobě.

Umístení a výšku potrubí zadá objednatel.

Čerpací stanice obsahuje:

Standard Nadstandard ( příplatek)
Čerpadlo Žebřík
Výtlačné potrubí DN50
Stupačky
Přítokové potrubí
Elektrorozvaděč
Zpětná klapka
Uzavírací ventil
Plováky
Plastový poklop
 

 
banner

Plastové bazény a bazénové vany

Značka POOLONE vyrábí a na český trh dodává bazény a bazénové vany nejrůznějších typů a tvarů. Z bohaté nabídky si tak vybere každý, ať už hledáte malé bazény s minimálním rozměrem nebo reprezentativní bazény velkorysých rozměrů. Vybírat si můžete i tvar budoucího bazénu. Neváhejte a prohlédněte si nabídku bazénů značky POOLONE.

Plastové jímky

Společnost POOLONE dodává na český trh plastové jímky všech základních typů. V nabídce značky POOLONE naleznete samonosné jímky, dvouplášťové jímky, stejně jako jímky pro obetonování nebo obsypání zeminou.

Septiky, žumpy

Plastové septiky a žumpy značky POOLONE patří k nejvyhledávanějším výrobkům na českém trhu. V nabídce společnosti nechybí septiky pro obsypání zeminou, septiky pro obetonování nebo dvouplášťové septiky. Plastové žumpy jsou spolehlivé a dají se pořídit za rozumnou cenu.

Požární nádrže

Požární nádrží se rozumí zdroj vody tam, kde je nutné udržet požadované množství vody pro zásah požárních jednotek v jednom místě. Požární nádrž je i vhodný doplněk objemu vody určené k hašení v případě, že nestačí kapacita jiného vodního zdroje. Požární nádrž slouží jako zásobník vody.

Vodoměrné šachty Poolone

Vodoměrná šachta slouží k osazení hlavního přípojkového uzávěru a vodoměru. Vodoměrná šachta je vyrobena z plastových polypropylénových desek o tloušťce 5 až 10 mm. Dobré vlastnosti vodoměrné šachtě dává i nejmodernější způsob svaření.

Zemní pískové filtry

Pískový filtr společně s tříkomorovým septikem se může pochlubit 95 až 99 % účinností čištění. Zemní filtr pracuje na jednoduchém principu: předčištěná voda prosakuje vrstvami filtru, v nichž dochází k dalšímu čištění.